Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otonomha/ozenray.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otonomha/ozenray.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/otonomha/ozenray.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
stm Engineering - Özenray | Raylı Sistemler | Railway Systems

stm Engineering

Uzmanlık alanı: Demiryolu araçları ve boji tasarımı , FEM hesaplamaları, proje mühendisliği ve yönetimi, demiryolu araçlarının tamir ve yenilemesi, bakım planları ve kılavuzlar, atölye erleşimi ve ekipmanlarının tasarımı. STM ayrıca demiryolu üstyapı tasarımı konusunda uzman olup, hat yolu tasarımın değerlendirilmesi, demiryolu araçlarının kabul testleri konularında da hizmet vermektedir. STM’in verdiği hizmetler arasında RAMS ve ECM mühendisliği de vardır.

STM demiryolu araçları tasarımı konusunda mühendislik hizmeti veren bir firmadır. Şirket Floransa (İtalya)’da olup 30 yıllık tecrübeye sahiptir.
Floransa’daki İtalyan Devlet Demiryolları’nın mühendislik bölümüne destek sağlama önceliği ile şirketimi 80’li yılların başında kurulmuştur.
O zamandan beri STM pek çok müşteriye,  küçük firmalarıdan, Dünya devi Bombardier Transportation ve AnsaldoBreda firmalara kadar mühendislik hizmeti vermiştir.

STM tüm bu müşterileri destekleme kabiliyetiyle, gereken özelliklere sahip geniş bir yelpazeyi Floransadaki yüksek tecrübeli mühendislerle sağlamaktadır. Tüm bunları, 
Trenitalia teknik ofisimiz sayesinde , Italian National Safety Authority (ANSF) ile, Osmannoro’daki çok amaçlı laboratuarlarımızla ve İtalyan demiryolu araç tedarikçileri ve sinyalizasyon firmaları Ansaldobreda, Knorr Bremse, GE , Thales, ECM, Italcertiferr, IDS gibi ana firmalarla başarıyoruz.

STM sürekli olarak teknik değerlendirmelerde ve yeniden canlandırma veya yolcu otobüsleri, lokomotif, yük taşıma vagonları, hatla ilgili yapım işlerinde ve bakım araçlarının onarımı için fizibilite çalışmalarına dahil olmuştur.